Wyjątkowe
miejsce do
zamieszkania​

Tworzymy nową przestrzeń do mieszkania – w ekologicznym budownictwie, w sąsiedztwie zarówno najbardziej zabytkowej części miasta, jak i terenów zielonych, doskonale skomunikowaną z najważniejszymi punktami Poznania.

W budynkach mieszkalnych w zachodniej i południowej części Starej Rzeźni powstanie prawie pięćset funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanym metrażu – począwszy od małych wydajnych kawalerek, przez mieszkania tradycyjne, aż po efektowne mieszkania na ostatnich kondygnacjach. Większość mieszkań wyposażona będzie w balkony lub tarasy.

Wszystkie budynki mieszkalne będą miały także kondygnację podziemną, przeznaczoną w głównej mierze na garaż, dzięki czemu teren Rzeźni przeznaczony będzie dla pieszych i rowerzystów. Na parterach usytuowane zostaną funkcje usługowe.

Dostępne mieszkania będą starannie wykończone z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów dekoratorskich w zróżnicowanych wariantach stylowych. Do mieszkań będzie można wprowadzić się natychmiast po sfinalizowaniu formalności sprzedażowych.

Uruchomienie sprzedaży planowane jest po zakończeniu realizacji inwestycji.

Udostępnij

Share on twitter
Share on facebook

Stara Rzeźnia, ul. Garbary 101/111, 61-757 Poznań
Warunki i zasady | Polityka prywatności i polityka plików cookies